Brud może sprawić, że Twoje podłogi będą brudne, a sierść zwierząt domowych może pogorszyć ich wygląd. Przetestowaliśmy dziesiątki odkurzaczy i wybraliśmy te, które najlepiej radzą sobie z czyszczeniem zarówno kurzu, jak i sierści zwierząt. Niezależnie od tego, czy chcesz czyścić podłogi codziennie, czy chcesz to robić bez konieczności podłączania urządzenia do prądu, tutaj znajdziesz najlepszy odkurzacz dla swojego domu.

Odkurzacz bezprzewodowy – pozbądź się kabli raz na zawsze!

Nie ma jednego modelu, który byłby najlepszym odkurzaczem dla każdego, a wybór tego, który jest dla Ciebie odpowiedni, zależy od Twoich potrzeb. Jeśli szukasz lekkich odkurzaczy, możesz mieć pewność, że model bezprzewodowy przekroczy Twoje oczekiwania. W końcu jest tak wiele różnych modeli do wyboru, że wybór tego odpowiedniego dla Twoich potrzeb może nie być łatwy. Na przykład, możesz chcieć model z wieloma przystawkami, których możesz użyć, by dotrzeć do trudniej dostępnych miejsc – jak najlepszy odkurzacz ręczny.

Koszty wysokiej jakości odkurzaczy różnią się diametralnie, ale jest wiele do wyboru w szerokim przedziale cenowym. Jeśli jednak chcesz mieć to, co najlepsze, warto wydać trochę więcej.

Powinieneś też rozważyć, czy chcesz odkurzacz przewodowy, ręczny czy kijowy. Odkurzacze przewodowe są najlepsze do wielkich porządków, ale przewód ogranicza ich zasięg. Do mniej poważnych zabrudzeń wygodne są odkurzacze ręczne i bezprzewodowe, ponieważ są łatwe w użyciu i przenośne. W przypadku odkurzaczy do sprzątania na mokro, nasadki pozwalają odkurzać mokre zabrudzenia, takie jak rozlana soda czy brudne pranie. Możesz też zastanowić się, czy lepszym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb jest odkurzacz bezprzewodowy (choć bateria może się wyczerpać podczas sprzątania), czy też pozostać przy modelu przewodowym.

Producenci odkurzaczy – Hoover

Hoover jest pionierem w dziedzinie odkurzaczy od ponad wieku i jest ekspertem w dziedzinie technologii, która stoi za tymi urządzeniami. Ich doświadczenie sprawia, że dzisiejszy odkurzacz jest daleki od oryginalnego Hoovera Juniora, który został opatentowany w 1908 roku. Model BH5002U, na przykład, posiada filtr HEPA umieszczony wewnątrz klapki AquaClean, który pomaga wyeliminować 99,9% kurzu i alergenów z Twojego domu. Odkurzacze te są również produkowane zgodnie z europejskimi standardami bezpieczeństwa elektrycznego, a ich konstrukcja została opracowana z myślą o wieloletnim doświadczeniu, dzięki czemu masz pewność, że będą Ci służyć przez długie lata.

Hoover jest globalną marką i posiada szeroką gamę produktów – czy szukasz najlepszych odkurzaczy, najlepszych parownic, czy najlepszych pralek, znajdziesz je wszędzie. Nieważne czy czarny czy biały, pionowy czy bezprzewodowy, Hoover ma coś dla Ciebie.

Odkurzacz Hoovera to dobry wybór, jeśli cierpisz na alergie lub po prostu nie chcesz wdychać kurzu, który prawdopodobnie znajduje się w Twoim domu od czasów Williama Szekspira. Bezprzewodowy odkurzacz Hoover Air czyści tak samo dobrze jak wiele czystszych podłóg, a gdy nie jest używany, wrzuca się go do szafy (dostępny w czerwonym lub szarym wykończeniu).

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy

Najlepszy odkurzacz będzie lekki i łatwy w manewrowaniu, ale jednocześnie wystarczająco mocny, by dobrze wykonać swoją pracę. Jeśli chodzi o podłogę, będziesz chciał model z najwyższej klasy funkcją czyszczenia dywanów, jak również z doskonałą zdolnością czyszczenia twardych powierzchni. Oto kilka cech, które zalecają nasi eksperci od podłóg: Nie przejmuj się tymi nieporęcznymi wężami, które zawsze się plączą; wiele z naszych najlepszych modeli unika tego kłopotu dzięki zastosowaniu odłączanego kanistra lub odkurzacza na kiju, który jest przydatny przy sprzątaniu po zwierzętach domowych. Daje Ci to również bardziej bezpośrednią kontrolę nad dyszą.

Pod koniec długiego dnia, życie staje się prostsze na tak wiele wspaniałych sposobów. Zaoszczędź cenne minuty każdej nocy, trzymając bałagan z dala od swoich drzwi, dzięki wygodzie bezprzewodowego sprzątania. Odkurzacze litowe są lekkie i mają dużą moc, więc możesz po prostu chwycić i ruszyć, bez kłopotliwego sięgania po przedłużacz. Za kanapą, pod łóżkiem, wzdłuż krawędzi pokoju – te bezprzewodowe odkurzacze szybko uporają się z brudem i zanieczyszczeniami.