Jeśli chcesz kupić Google Pixel 4a, czas jest odpowiedni – i to prawie teraz. Najnowsze i najwspanialsze telefony Google są teraz ponownie udostępniane klientom, a Pixel 4a jest wart rozważenia.

Google Pixel 4a – premiera

Google Pixel jest mniejszym z dwóch telefonów Google, ale oferuje większy ekran niż inne smartfony z Androidem. Jest prosty w obsłudze, posiada skaner linii papilarnych dla większego bezpieczeństwa i imponujący aparat, który dobrze radzi sobie w słabym oświetleniu. 3,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 960 x 540 pikseli może i jest mały, ale pokazuje jasne kolory. Piksel jest wyposażony zarówno w przednią, jak i tylną kamerę, oferując 8-megapikselowy aparat tylny z przysłoną f/2.0, autofokusem i lampą błyskową LED. Dodatkowo, przednia kamera ma 5-megapikselowy sensor z przysłoną f/2.0, autofokusem i lampą błyskową LED.

Wiemy, że chcesz wiedzieć wszystko o Google Pixel 4a i 4a (5G), i domyślamy się, że prawdopodobnie przejdziesz od razu do specyfikacji. Po co tracić czas na czytanie tej papki? Cóż, zignoruj tę część, jeśli chcesz, ale w przypadku tych telefonów Google wydaje się być cholernie zdeterminowane, by ciągle pokazywać nam, że tanie telefony nie muszą być złomem.

Dzięki wsparciu najnowszego systemu operacyjnego Android 10, telefon ten zapewnia użytkownikom lepsze doświadczenia w niektórych aspektach. Dzięki wprowadzeniu ulepszonej wersji inteligentnego asystenta, a także kilku dodatkowych funkcji, które są już obecne w telefonach Google Pixel.

Google Pixel 4a został zaprojektowany z myślą o użytkowniku. Dzięki potężnej baterii o pojemności 3140 mAh, będziesz mógł korzystać z niego przez około 9 godzin pomiędzy ładowaniami. Wyposażony jest również we wszystkie pamięci, których będziesz potrzebować. Wybrane modele mają pojemność 32 GB lub 128 GB i są wyposażone w gniazdo na karty Nano-SIM oraz gniazdo na karty microSD o pojemności do 2 TB (sprzedawane oddzielnie).